مصاحبه ی اختصاصی با رییس شورای ملی زیتون و تولید کننده ی زیتون ارگانیک

زیتون ارگانیک

مصاحبه ی اختصاصی با رییس شورای ملی زیتون و تولید کننده ی زیتون ارگانیک

سیداحمد بلند‌نظر، رییس شورای ملی زیتون و تولید کننده ی زیتون ارگانیک ،در گفت و گویی اختصاصی با مسئول سایت گوکرن ( آبگینه زنده رود سابق) تولید کننده محصولات ارگانیک در اصفهان” از ناآگاهی مردم نسبت به مصرف محصولات ارگانیک احساس نارضایتی کرد. رئیس شورای ملی زیتون اذعان داشت: مردم مزیت استفاده از محصولات سالم و ارگانیک را نمیدانند . به همین دلیل تقاضا و به تبع آن عرضه ی محصولات ارگانیک در ایران بسیار ناچیز است.

مردم مزیت استفاده از محصولات سالم و ارگانیک را نمیدانند

untitled copy

حمایت نا کافی مردم ،مانعی است برای افزایش تولید محصولات ارگانیک

 سید احمد بلند‌نظر اظهار کرد: ما تصمیم داشتیم در آینده ای نه چندان دور علاوه بر توسعه ی کمی باغات زیتون ، توسعه ی کیفی نیز در زیتون تولیدی ایران داشته باشیم و محصولات ارگانیک به مردم ارائه دهیم . اما متاسفانه مردم از محصولات ارگانیک حمایت کافی را انجام نمی دهند و این مانعی است برای افزایش تولید محصولات ارگانیک و سالم در کشور.

وی افزود: اگر مردم بدانند با استفاده از محصولات ارگانیک که عاری از سموم شیمیایی می باشد و از نظر استاندارد های جهانی تایید شده است، دیگر نیازی نیست داروهای گران قیمت که برخا کیلویی 2 میلیون تومان هزینه دارد مصرف کنند، به محصولات ارگانیک توجه بیشتری خواهند کرد.

علاوه بر مردم ،مسئولان نیز باید از تولید کنندگان محصولات ارگانیک حمایت کنند،

  مهندس بلند نظر کمک دولت در راستای ترویج هر چه بیشتر محصولات ارگانیک را ضروری دانست و گفت: علاوه بر مردم مسئولان نیز باید از تولید کنندگان محصولات ارگانیک حمایت کنند تا جامعه ای سالم داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *